Ke stažení

Modlitby / zpěvníky / brožury
 © Město Boží
Modlitby pro každou příležitost
Sbírka nejrůznějších modliteb s názvem „Modlitby pro každou příležitost“ v kolekci „Skrze Marii k Ježíši“. Sborník obsahuje „malý katechismus“, všední a střelné modlitby, chvalné a děkovné, mariánské, k Duchu Svatému, ke svátostem, litanie a mnoho dalšího, v rozsahu 84 stran. Hodí se pro mnoho situací, ať už se scházíte na společné modlitby, tak i pro soukromou modlitbu: ranní, večerní, k obědu aj.
modlitby

Modlitby k jídlu a práci
Jednoduchý deníček s více druhy modliteb k jídlu, po jídle, k práci a po práci, včetně Anděl Páně.

PDF

Zpěvník pro duchovní obnovu
Zpěvník složený se známých a používaných písní, ale i  mnoho od písničkáře Petra Lutky  do formy hodící se např. na duchovní cvičení.

PDF

Růženec
Růženec na dvojlistu. Obsahuje grafický postup, jednotlivé modlitby, tajemství a zaslíbení dané Pannou Marií pro ty, kdo se věrně budou modlit růženec. 

PDF
Latinský Růženec
Růženec na dvojlistu. Obsahuje grafický postup, jednotlivé modlitby, tajemství a zaslíbení dané Pannou Marií pro ty, kdo se věrně budou modlit růženec. Latinská verze 

PDF
Příprava na celoživotní zpověď
Velmi podrobné zpovědní zrcadlo k přípravě na celoživotní zpověď. Dokument je obohacen i naukou Církve o zpovědi (katechismus) a jak k ní správně přistupovat, aby nedošlo k svatokrádeži. Nejen hříchem je spáchané zlo, ale i dobro, které jsme nevykonali, proto tato příprava zajíždí na hlubinu a inspiruje se životem svatých, hl. přesvaté Matky Panny Marie.  Tento šedesáti osmi stránkový dokument pro vás připravilo MěstoBoží, pro soukromé účely. MěstoBoží si nedělá nárok na plná autorská práva, protože je zde shromážděno více zpovědních zrcadel. 

PDF
Modlitby po mši svaté - latinsky
Modlitby po mši svaté, tzv. Malý exorcizmus Lva XIII.

PDF


Mystické Město Boží
I - IV Knihy MMB

Nový překlad si můžete stáhnout ZDE.

Starý překlad PDF:
I. Kniha – Početí
II.Kniha – Vtělení
III. Kniha – Probodení
IV. Kniha – Korunování

Více informací o knize:

Stručná verze (700 stran)
© Město Boží

Je mnoho lidí, co odradí rozsáhlý obsah všech čtyř knih MB a proto jsme pro vás vytvořili „stručnou verzi“, která čítá pouze 700 stran. Toto může být vhodné právě pro studenty a ty co nemají moc času. Z celkového obsahu se nejvíce vypustili poznámky a prozmluvy samotné autorky a zhutnilo se to na samotné události kolem Panny Marie. Člověk si  tedy z toho vezme to nejdůležitější aniž by se nudil. Jelikož ale nechceme, aby se tato verze šířila po internetu jen tak a nahrazovala originály, tak si pro stažení tohoto souboru zažádejte o heslo, abychom věděli, že o to opravdu máte zájem.  Neradi bychom, aby někdo tento zkrácený dokument vydával za originál a nahrazoval tím celé spisy a tím by došlo k nedorozumění. Vyžádaný dokument si prosím ponechte pro vlastní účely a neukládejte je nikde na internet k volnému stažení mimo tyto stránky. Děkujeme za pochopení.

Více informací o knize:

Brožura na propagaci MMB
© Město Boží

Vytvořil jsem letáček na propagaci životopisu Panny Marie „Mystické město Boží“, aby se s tím lidé mohli trochu seznámit, protože málokdo si koupí všechny knihy za 2000,- nebo začne číst tolika stránkovou elektronickou knihu. Proto doufám, že toto pomůže k zaujetí čtenářů na toto dílo. Články jsou převzaté ze samotné knihy, z webu http://www.mysticke-mesto-bozi.cz/ a od nás. 


Audio a přednášky
Úryvky z Deníčku sv. Faustyny

Audio úryvky z Deníčku sv. Faustyny Kowalské.

Stáhnout

Zdroj: Pinterest.com
Audio Bible - Nový Zákon
audioVelice pěkné a poslouchatelné zpracování  Nového zákona  do audioknihy.
Ukázka:
 
Šťastné děti 1 - audiokniha

Audio-kniha o mladé Anně de Guigné, z jejího života se nepoučí jenom děti, ale i dospělí. Tyto opravdu omilostněné děti se též nazývají „eucharistické děti“ neboť vynikají opravdovou láskou k eucharistickému Ježíši.
Autorská práva plně patří http://www.studiovox.cz

 
Přednášky P. Jiřího Pleskače - Duchovní obnova 2013


Audio přednášky z duchovní obnovy na Vranově 2013, katecheze P. Jiří Pleskač, historické přednášky PhDr. Radomír Malý.
O heslo si zažádejte na mestobozi@seznam.cz nebo přes kontakty.

 
Přednášky P. Jiřího Pleskače - Duchovní obnova 2014

Audio přednášky z duchovní obnovy na Hostýně 2014, katecheze P. Jiří Pleskač, historické přednášky PhDr. Radomír Malý.
O heslo si zažádejte na mestobozi@seznam.cz nebo přes kontakty.

 
Novinka!
Přednášky P. Jiřího Pleskače - Duchovní obnova 2017

Audio přednášky z duchovní obnovy pro mladé na sv. Hostýně 2017, katecheze P. Jiří Pleskač, historické přednášky PhDr. Radomír Malý a svědectví lidí.
O heslo si zažádejte na mestobozi@seznam.cz nebo přes kontakty.

 

 

Lex orandi lex credendi 2017

Audio přednášky z duchovní obnovy o mši svaté „Lex orandi lex credendi“ na sv. Hostýně 2017, katecheze P. Jiří Pleskač, historické přednášky PhDr. Radomír Malý.
O heslo si zažádejte na mestobozi@seznam.cz nebo přes kontakty.